|Bosna Pivic|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


|Bosna Pivic|
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Najezda citera :D

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
BS/Simic

BS/Simic


Broj postova : 7
Join date : 02.07.2011
Age : 34
Lokacija : Vukovar

Najezda citera :D Empty
PostajNaslov: Najezda citera :D   Najezda citera :D Emptypet srp 15, 2011 11:11 am

Juce sam igrao na bosna pivic public,i nasao tri citera ja im nisam mogao nista,ali nadam se da cete vi nesto poduzeti Very Happy

1. je bio hL.exE |FighTeR, ! imao je AIM sramota zato sto je admin
2. je Ttk ZeljoOo[?]KInG imao je wh i aim, a sad trazi admina
3. (VDS-PRO)MARI_The*Tiger* isto wh i aim

za sve sam 100 posto siguran, pa eto ako hocete vi nesto poduzmite, neki su rekli da ja imam
pa su i oni upalili, kao sto vec znate ja cit ne koristim, i jos nesto svi ovi koje sam nabrojao igraju sa
citom i skupljaju kilove da bi bili prvi na ranku, stalno su juce kucali top/15

Pozz od mene vidimo se na serveru cheers
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Broj postova : 18
Join date : 24.06.2011
Age : 36
Lokacija : Zenica

Najezda citera :D Empty
PostajNaslov: ...   Najezda citera :D Emptypet srp 15, 2011 3:59 pm

Hvala BS na informaciji .
Nadam se da ce doticne spomenute osobe se javit na ovaj post al mislim da moraju xD
Imamo problema sa adminima, to jest imamo 2 admina sad za sad i veoma je tesko naci admina koji valja sve dok se to ne nadje i ne rijesi bice uvijek prozivanja i slicni stvari zato molim da imate strpljenja , ako ko ima ideju kako da se rijesi sve to , slobodno al sve dok se ne nadju 5 dobri admina djabe sve. Nije mi samo cilj da imam pun server, ja to i necu posto je dignut server cisto za moj cejf . Bolje je da imam 10 stalni igraca koji valjaju koji su cisti i normalni nego 40 igraca koji su zivi uzasi.

Zato molim ako neko ima kakve prijedloge itd da se javi pa da malo i meni olaksa xD

Pozz od Team-a
[Vrh] Go down
https://bosnapivic.swedishforum.se
TTk | ZeljoOo[?]KInG""




Broj postova : 6
Join date : 14.07.2011

Najezda citera :D Empty
PostajNaslov: Re: Najezda citera :D   Najezda citera :D Emptypet srp 15, 2011 4:14 pm

E Simicu Ja igram sa wh jesi li ti normalan???
[Vrh] Go down
BS/Simic

BS/Simic


Broj postova : 7
Join date : 02.07.2011
Age : 34
Lokacija : Vukovar

Najezda citera :D Empty
PostajNaslov: Re: Najezda citera :D   Najezda citera :D Emptypet srp 15, 2011 4:40 pm

Igrao si juce protiv mene samo sto imam drugi nik a to je |ShadowStrikers|SiMiC tako da necemo se lagati a ni svadjati, doterajte se u red igrajte duze i naucicete,nema potrebe da se pali cit. cheers
[Vrh] Go down
Fajter




Broj postova : 1
Join date : 17.07.2011

Najezda citera :D Empty
PostajNaslov: Re: Najezda citera :D   Najezda citera :D Emptyned srp 17, 2011 7:27 am

Ja neigram sa citom 100% a zato sot s iti bot i mislis da neko ima cit idi igraj tetris a ne cs ~~~!~~~
[Vrh] Go down
n snd




Broj postova : 2
Join date : 07.08.2011

Najezda citera :D Empty
PostajNaslov: Re: Najezda citera :D   Najezda citera :D Emptyned kol 07, 2011 12:45 am

BS/Simic je napisao/la:
Juce sam igrao na bosna pivic public,i nasao tri citera ja im nisam mogao nista,ali nadam se da cete vi nesto poduzeti Very Happy

1. je bio hL.exE |FighTeR, ! imao je AIM sramota zato sto je admin
2. je Ttk ZeljoOo[?]KInG imao je wh i aim, a sad trazi admina
3. (VDS-PRO)MARI_The*Tiger* isto wh i aim

za sve sam 100 posto siguran, pa eto ako hocete vi nesto poduzmite, neki su rekli da ja imam
pa su i oni upalili, kao sto vec znate ja cit ne koristim, i jos nesto svi ovi koje sam nabrojao igraju sa
citom i skupljaju kilove da bi bili prvi na ranku, stalno su juce kucali top/15

Pozz od mene vidimo se na serveru cheers


rijesite foru u vezi bana,znaci kad ban citera,on udje istog momenta,cccc,mora im se dati do znanja vec jednom da ovo nije citerski sever
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najezda citera :D Empty
PostajNaslov: Re: Najezda citera :D   Najezda citera :D Empty

[Vrh] Go down
 
Najezda citera :D
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
|Bosna Pivic|  :: |Bosna Pivic| Generalno :: |Bosna Pivic| Zalbe , Pohvale, Ideje-
Forum(o)Bir: